Ayrıntı İçin Tıklayınız
Sabit Telefon Arayıcı EDS - SD630A
Arıza kontak bilgisi geldiğinde sabit telefon  üzerinden kayıtlı 6 adet sabit yada cep telefon numaralarını arayarak bilgi verir.Kümeslerde alarm sistemlerine bağlanarak uzakta iken arıza durumunda haberdar edilmesi sağlanabilir.
Büyük resim için tıklayınız
SMS gönderme, voltaj/anten seviyesi/GSM hattı aktif LED gösterge, Sürekli tel/ Hattı kontrolü, Tüm kominikatörlü panellerle uyumlu, Metal Kutulu, 12VDC
Arıza kontak bilgisi geldiğinde GSM hattı  üzerinden kayıtlı 6 adet sabit yada cep telefon numaralarını arayarak bilgi verir.Kümeslerde alarm sistemlerine bağlanarak uzakta iken arıza durumunda haberdar edilmesi sağlanabilir.

GSM Arayıcı EDS - GD 120K
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız
S/B 1/3" Sony CCD 560TVL,0.01 Lux / F1.2, DC 12V, Three Boards
Kümeslerde hayvanların davranışı ve stes durumunu evden gözetlemek amacı ile kullanılmaktadır. İntenet üzerinden uzak bağlantı yada yakın mesafelerde hatlı bağlantı sistemi uygulanmaktadır.
UNITECH - UV 310B KAMERA
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız
Kullanım kılavuzu İçin Tıklayınız
EDS Şifreli kapı kilidi EDS - SK30 
Tuş takımlı kapı açma ünitesi, 30 kullanıcı kodlu, röle süre ayarlı, sabotaj çıkışlı.

Büyük resim için tıklayınız
İşletmemiz; Ev , işyeri , park , bahçe ve açık alanların  izinsiz giriş ,yangın , su baskını , gaz kaçağı kontrolu gibi olayları algılama , gözetleme ve erken uyarı alarm ve görüntü kayıt sistemleri projelendirme ve servis hizmetlerini yürütmektedir.
GeriDön
GeriDön